Work Stuff Magneto

Work Stuff Magneto

+ - 0

Work Stuff Magneto

Merhaba sevgili detailing ve car care seven dostlarım, bu blog yazım bir ürün incelemesi hatta daha doğrusu bilgisi olucak. Polonyada neredeyse arabasını seven  çoğu kullanıcının bagajında gördüğüm “Work Stuff Magneto” anlatacağım, bu ürün biraz amaçsız gözüksede su izine ve durulamaya takıntılı olan bir çok kullanıcının vazgeçilmezi olacağını düşünüyorum ve güzel haber bu ürün ülkemizde satışı mevcut. Ama size önce size work stuff nedir özet geçeyim.

Work Stuff Nedir?

Polonya merkezli bir ekipman üreticisidir, yan firması olan good stuff markası ile kimyasal grubunu ayırmıştır. Work stuff dünya genelinde başta fırçalarıyla bilinsede yıkama ekipmanları, pedler ve kil ürünlerinide ciddi bir ar-ge harcamaktadır. Work Stuff markası ülkemizdeki temsilcisi izmir merkezli Kardeşler Boya olup online atış platformu parlatan adamlardır.

Work Stuff Magneto nedir?

Work Stuff Magneto kutu içeriği 2 adet olup 24,5 x 4,5 cm ölçülerinde dışı kaliteli mikrofiber bez içi mıknatıs olan bir üründür. Bu ürün Work Stuff un bez grubunda sınıflandırdığı bir üründür. Bu ürün yıkama sonrasında aynalardan akan suyu emmesi için üretilmiş ama araç dışarısında kullanılabilecek bir üründür. Bu ürün ile yıkama sonrasında ayna altında veya kapı kollarının altından akan suyun iz yapmasını önleyebilirisiniz.
work stuff magneto 3

Work Stuff ürün özellikleri nedir?

Polonya merkezin Ürün açıklaması;

Mıknatıslı mikrofiber, boya üzerinde su lekelerini önler. Suyun vernik üzerine değil de direkt olarak mikrofiberin içine akması için mikrofiberi aynanın altına veya başka bir hassas yere yerleştirmeniz yeterlidir. Özel mıknatıslar sayesinde mikrofiber hem yatay hem de dikey olarak yerleştirilebilir. Paket, her ayna için bir tane olmak üzere iki elyaf içerir.

Türkiye Temsilcisi ürün açıklaması;

MAGNETO – Arabayı çok dikkatli bir şekilde yıkamanın ve kurutmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu hepimiz biliyoruz ve mükemmel bir şekilde bittikten sonra, dikiz aynalarından, frizlerden veya diğer gizli köşelerden akan bir veya daha fazla su damlası olduğunu fark ediyoruz.

Kurutma sırasında oluşan damlamalar, boya üzerinde izler bırakarak bizi hızlı bir detay ve bezle temizlemeye zorlar.

Work Stuff Magneto kullanmak bu sorunu sona erdirir.

Work Stuff Magneto , bu su şeritlerini kaynağında emen yenilikçi bir aksesuardır.

İçinde mıknatıs bulunan ultra yumuşak mikrofiber bir ambalajdır.

Bu şekilde bu emici mikrofiber şeridi suyun aktığı yere yerleştirebilir ve işini yapmasına izin verebilirsiniz.

Kullanımdan sonra havayla kurutun. Elinizle akan suyun altında nazikçe yıkayın.Bunlar ayrıca çalışma alanınızı PPF Uygulamalarında temiz tutmak için son derece kullanışlıdır.
olarak yapmışlar firma yurt dışıyla aynı metine sahip olmaması kopya yapıştır bilgi paylaşımı olmadığını gösteriyor.

Work Stuff Magneto nasıl kullanılır?

Ürün içerisinde bulunan mıknatıs yardımıyla yüzeye verimli şekilde yapışmaktadır, ürün asıl amacı olan ayna altı su akıntılarını kesmek olduğundan neredeyse sıfıra yakın yerleştirmek gerekiyor, mıknatıs özelliği ile bagaj kısmındada kullanabilirsiniz.
work stuff magneto 2

Work Stuff Magneto nasıl yıkanması lazım?

Yumuşatacı veya içeriğinde ağır kimyasal ürünler barındıran ürünlerle yıkamanızı önermem, en doğru yıkama yöntemi bir çok markanın hali hazırda bulunan mikrofiber bez yıkama kimyasallarını kullanmanız olur, makine ile yıkamada içerisinde ki sert mıknatıslardan ötürü ses yapabilir bu yüzden Work Stuff magneto el ile yıkamak daha sağlıklı olacaktır.

Work Stuff Magneto almaya değer mi ?

Burda kendi fikrimi yazıyorum, evet değer şu an da bu ürünün emsali ülkemizde satışı yok ve su izine takıntınız varsa bu ürün gerçekte işinizi görecektir, kırmızı ve koyu renklerde araçları olan kullanıcıların en büyük derdi olan bu su izlerinin önünü kesebilirsiniz.

Ürün yeni set dizenler ve profesyonel şekilde araç yıkamak isteyenlerin çeyizinde olması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum, umarım alternatif ürünleride ülkemizde görmeye başalarız.

Ürünü Satın Alabileceğiniz Link;
https://www.parlatanadamlar.com/index.php?route=product/product&product_id=3206&search=magneto&description=true

Bu içerik Sponsorlu içerik değildir! sponsorluk içerikler için lütfen mail üzerinden veya intagram üzerinden benimle iletişime geçebilirisiniz.

İnstagram Adresim:
Realbtest
Mail:
info@realbblog.com

Yazar Hakkında

Yorum Yap