TASOTTİ pom pom İncelemesi (Dişi B Test)

TASOTTİ pom pom İncelemesi (Dişi B Test)

+ - 0

Tisotti Pom Pom incelemesi

Merhabalar , Ben Ece 🙂 Oğulcan’ın kız arkadaşıyım. Oğulcan kadar olmasa da otomobil bakım ürünlerine ilgim mevcut ve blog kurulurken Oğulcan dan gelen talep üzerine kadınlara ve kızlara yönelik ürünleri incelerken, kadın gözünden bazı ürünleri yorumlayacağım. İlk test edeceğim ürün konusunda Oğulcan Türkiye de olmadığından bana ürünleri yollamasını istedim oda internet üzerinden parlatanadamlar.com üzerinden bana ürünleri yolladı.
Ama önce Oğulcan’dan Tisotti markasını anlatsın.

Tasotti nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Oğulcan size Tasotti markasını birazcık özetliyim, Tasotti merkezi Polonya’nın ortasında bulunan Kalisz şehrindedir, Tasotti otomotiv ve ev tipi oda spreyleri üretiminde uzmanlaşmış ve Avrupa standartlarında ürün yapan bir markadır, Ev ürünleri olduğu kadar Premium  araç kokuları mevcuttur. marka ürün kokularına güvendiği gibi ürün kozmetik görünüşünde çok fazla dikkat ediyor. Markanın Türkiye temsilcisi Kardeşler Boya yani Parlatan Adamlardır. Aktif olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Markanın Kendi Web sitesi;
Tasotti Official

Markanın Türkiye Temsilcisi – Tasotti ürünleri;
Parlatan Adamlar Tasotti

Ürününlerin Siparişi ve Kargolanması;

Ürün siparişi Oğulcan verse de daha sonradan web sitesine sonradan başka hangi ürünleri var diye merak ettim ve 100 fazla Tasotti koku olduğunu gördüm buda bir markanın çeşitlilik konusunda ne kadar fazla olduğunu gördüm. Ürün siparişin sonra ki sabah elime ulaştı ve gerçekten kutuda güzel hazırlanmıştı. Kutuda sipariş ettiğimiz 2 adet pom pom ve 1 adet Chimical Guys Signature Scent (Stripper) mevcuttu. Stripper’ı bu blogda yazmıyacağım o başka bir blog incelemesi olucak 😀
Parlatan Adamlar

Tasotti Pom Pom Amber İlk izlenimim

Bir kadın olarak yorumlamam gerekirse tüylü yapısı araç içerisinde çok hoş bir görünüm kazandırıyor bir kadın sürücüsüne uygun bir tasarımı mevcut ponpon kısmına bağlı olan lastik kısmı aydan kolaylıkla geçiyor. Koku olarak Amber kokusunu gerçekten ilk açıldığında bile buram buram hissedebilyorsunuz. Ama tüy renkleri Yeşil olması yerine pembe, siyah, gri mor veya Eflatun renkleri olmasını tercih ederdim veya paketteki  kahve veya karamel rengi olabilirdi

Tasotti Pom Pom Cherry  İlk izlenimim

Tasotti pom pom sersinden  Cherry kutudan çıkan ikinci askı koku idi amber kokusu kadar baskın bir koku  vişne kokusu anlamında gerçekten hoş bir koku idi . renk konusunda ise amber gibi düşünüyorum tüylerin rengi ambalaj renklerindeki gibi kırmızı veya pembe olması daha hoş olabilirdi ama kötü bir koku değil meyve kokularını seven kullanıcılar için önerebilirim, Alerjik Bronsitim var buna rağmen kokular beni rahatsız etmedi tıkamadı beni.

Tasotti PomPom

Tasotti Pom Pom 2 haftalık kullanım sonucu test yorumum

Emlak sektöründe çalıştığım için iki kokuyu da Emlak ofisinde aktif kullandığımız iki arabaya koyduk, Tasotti pom pom chery opel astra koyarken amber kokusunu Vw Caddy koyduk, iki kokuda araç içerisinde bulunan eşyalara siniyor ve sindikten sonra uzun süre kalıyor diyebiliriz, araç ile müşterilerimiz bile kokudan etkilendiler,  şu an 2. haftası ve koku etkisi doğal olarak azaldı 36 gün etkili olduğu söyleniyor büyük ihtimalle de koku 36 gün kalıcı durucak gibi duruyor.

Tasotti Pom Pom Alınmaya değer mi?

Tasotti pom pom 22/04/2022 tarihinde 92 ₺ yerine 65₺ satın aldık tanesini Parlatan Adamlar sitesinde kargo ücretsiz olarak satıldığından bizlere ekstra bir masraf çıkarmadı, ürün ponpon yapısı ile araç içerisinde hatta çantanın kenarında veya anahtarlık aksesuarı olarak kullanılabileceği için bir nebzede sonradan kullanılabilir. İthal bir koku olduğun avrupa standartlarında sağlık şartları ve kalitesi ile fiyat bakıldığında gümrükte alınan vergilerden ötürü biraz pahalı bir ürün olsa da emsal bir ürün olmadığı için alınabilir seviyede bir ürün denenebilir.

bu blog benim ilk blog yazım olduğu için Oğulcan bazı konularda yardımcı oldu kadınlarında detailing ürünlerine ilgisi olabilmesi ve arabalara kullanılan ürünlerin kadın gözünden yorumlamaların yakında sizlere yapacağım başta koku ve şampuan grubu olsa da ilerde kendimi polisaj ve boya koruma konusunda geliştirmeyi düşünüyorum ve bu deneyim mi sizlere buradan paylaşacağım. Bu blog yazını beğendiyseniz veya merak ettiğiniz ürünler var ise lütfen bunu bizimle paylaşmayı unutmayın. Ürünleri satın alabileceğiniz linkleri aşağıda bırakıyoruz.

Ürünleri satın alabileceğiniz linkler
Tasotti pom pom Amber
https://www.parlatanadamlar.com/index.php?route=product/product&product_id=3812
Tasotti pom pom Cherry
https://www.parlatanadamlar.com/index.php?route=product/product&product_id=3665

Yazar Hakkında

Yorum Yap