Koch Chemie YENİ ÜRÜNLERİ TANITTI (Almanya merkezi Tanıttı)

Koch Chemie YENİ ÜRÜNLERİ TANITTI (Almanya merkezi Tanıttı)

+ - 0

Koch Chemie Yeni Ürünleri

Merhaba sevgili polisaj ve detailing sever arkadaşlarım , her marka ürünlerine yenilikler getiriyor. Koch Chemie GmbH ise yeni ürünler eklemeye son hızla devam ediyor avrupada 100+ ürün grubuna sahip olan Koch Chemie Amerika operasyonu için KCX marka imajıyla yeni bir satış stratejisi planlarken tekstil ve aksesuar grubunada yoğun bir caba içerisine girdiğini söyleyebilirim.
koch chemie 2022

Koch Chemie Yeni Ürünleri Neler?

Koch Chemie Amerika ve Almanya intagram hesaplarında geçen haftalarda ilk tekstil ürünlerini tanıttılar t-shirt, Polo Yaka ve mont ürünleriyle bir görsel paylaşım da bulundu, Tabi ki ülkemizde yerli üretimi koruma dünyada tekstil konusunda öncü olan ülkemizde ağır gümrük vergileri ve kotaları uygulandığı için temsilci bu ürünleri ortaya cıkacak yüksek fiyatından ötürü getirme olasılığı çok düşük.
Koch Chemie tekstil ürünlerinin üzerine bir süpriz daha yaparak 3 kıl tipi de fırçalarını küçük bir kesitle duyurdu ve gerçekten ekipman konusunda biraz geç kalan Kcx markası bu olay ile ileride ekipman konusunda bazı süprizler yapacağını söyleyebilirim. Bunun dışında ölcüklendirme için şişelerine uyumlu bir adette ölçü aparatı duyurdular.
Koch Chemie Tekstil

Koch Chemie Kimyasal gurubunda bizler ne kadar detailing ve car care grubunu bilsekte aslında almanyada ciddi boyutta kimyasal üreticilerinden biri, geçen yıl tanıttığı Eu, CSP(ülkemize geçen yıl girdi), P1(yeni formül),Pb, Af gibi ürünler ile aslında yıkama ürünlerine de ciddi bir yatırım yapacağı belli oldu

Gelelim bu yıl çıkması beklenen yeni ürünler başta H9.02 ,Duftkonzentrat Cotton Blossom, Duftkonzentrat Tropical, Süper Foam Fruit Bowl, Metal Polish ürünlerini web sitesinde ön bilgilerini sundular 1 adet kalın pasta ürünü 2 adet koku ürünü 1 adet yıkama sistemeleri için alkali yıkama köpüğü ve 1 adet metal polish ürünün avrupa piyasası için cıkabileceğini söyleyebilirim ama Türkiye için hangi ürün geleceğini sizlere söylemem doğru olmaz sebebi ise gümrük sistemimizin avrupaya göre yavaş ve çok zorlu olması bu yüzden markanın Türkiye sorumlu firmanın satış planlamasıyla alakalı bir durum

Koch Chemie H9.02 neler değişti?

İlk önce şunu belirtmeliyim ki ürün hakkında detaylı bir bilgi yok lakin değerlere bakılır ise h9.01 ile parlaklık konusunda bir fark mevcut, h9.01 ile h9.02 kesim değerleri 10/9 kalan pastaların şu anda paylaşılan bilgilere göre parlaklık değerleri farklı H9.01 de 5/10 iken H9.02 de 6/10 değeleri mevcut, H9.02 tozutma ve çalışma süresi hakkında şu anda bir veri bulunmuyor ” Ağır yıpranmış boyayı hızla yenilemek, derin çizikleri gidermek ve fazla püsküren boyayı etkili bir şekilde gidermek ve 1.200 kuma kadar zımparalamak için yenilikçi makine cilası. Son derece homojen aşındırıcı tanecik nedeniyle Heavy Cut H9.02, çok iyi bir parlaklık derecesine sahip son derece yüksek bir kesim sağlar. Son derece uzun süre yanmadan cilalanabilir ve çok az toz ve sıçrama oluşumuyla mükemmel şekilde silinebilir” açıklaması bulunan ürün silikonsuz ve yağsız olduğunu belirtmişler.
koch Chemie h902

Koch Chemie Metal Polish ürünü

Koch Chemie Kcx bilindiği üzere aktif olarak Amerika pazarına ciddi bir pazarlama stretijisi gütsede Koch chemie markası almanya pazarındaki rakiplerine göre ürünlere öncelik veriyor, Avrupada ne kadar krom ve metal aksesuar ağırlık taşıt olmasada Amerika da üretilen taşıtların krom ve metal aksesuarları fazla ülkemizde de premium araçlarda hatrı sayılır bir krom ve metal miktarı var, Koch Chemie de profesyonel bir çözüm olması için Metal Polish üretti, ülkemize daha gelmediği ve polonya pazarındada daha görmediğim için sizlere ürün hakkında bilgi veremesemde ürün amacını sizlere aktarmak istedim
metalpolish

Koch Chemie DCB ve DTR parfümleri

Koch Chemie mor serisi parfüm ve koku kısmı diyebilirim, ülkemizin parfüm ürünlerine uyguladığı vergilendirmeden ötürü ülkemize geleceğini düşünmüyorum, Duftkonzentrat Cotton Blossom (DCB) taze pamuk çiceği kokusu iken Duftkonzentrat Tropical ise meyveli papatya kokusudur bu ürünlerin koku olması dışında bazı koch chemie temizlik ürünlerinde koku aroması amacıyla kullanılabileceğini bilgiler arasında dile getirmişler.
KochChemie yeni Parfümleri

Koch Chemie SFF Köpüğü,

“Self servis alanları ve köpük topuyla kullanım için taze, meyveli aromaya sahip son derece köpüren, alkali aktif köpük. Super Foam, araçta emsalsiz bir köpük deneyimi yaşatır ve kokusuyla yıkama yapılan alana kalıcı olarak aroma verir. Alkali pH değeri ve son derece etkili aktif bileşenleri kiri gevşetir ve özel bir temizleme performansı sağlar. Köpük kiri içine alır ve kolayca durulanabilir, böylece araç yüksek basınçla nazikçe temizlenir. VDA uyumlu sınıf A: temas süresi maksimum 5 dakika, maksimum uygulama konsantrasyonu 1:50” acıklaması yazılmış. Yukarda bahsettiğim gibi koch chemie artık self service kullanım ürünlerinede ağırlık vermeye çalışıyor buda profesyonel ürünlerin çeşitliliğinde diğer markalar ile rekabet etmesine olanak sağlıyor.
koch Chemie SFF

Koch Chemie yeni Fırçaları,

Koch chemie 3 renkte ve 3 kıl yapısana sahip fırçalarını duyurdu ülkemize daha gelmemiş olan bu fırçalar ciddi bir ar-ge yapıldığı belli, ülkemize gelince test ve kullanım yorumunu yapmayı düşündüğüm bu ürünler ile bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyorum eğer ülkemizde gelmiyecek olursa polonyadan tedarik edip ürünleri mutlaka inceliyeceğim.

koch Chemie Firçalari

Koch Chemie Oran ölcü kabı,

Koch Chemie ürünlerinin kullanımında görmüşüzdür hep 1:10 1:20 sulandırın diye lakin ülkemizde matematik denklemine dönüşen herkese göre farklı yorumlandıran bu ürün hemde zamandan kazanmak için özel bir aparat olarak Koch Chemie kendi çatısı altında duyurdu. Ürün ülkemizde ciddi işe yarıyacağını düşündüğüm gibi profesyonel tesislerinde işini göreceğini düşünüyorum.
koch chemie ölcü kabi

bu blog yazım sizlere yeni cıkan kimisi belki ülkemizde satışı olucakken kimisi olmıyacak ama haberdar olmanızı isteğim ürünler, sizce bu ürünlerden hangileri sizce ülkemize gelse satış konusunda etkili olur?

Yazar Hakkında

Yorum Yap