Chemical Guys Yeni


+ - 0

Chemical Guys Yeni ürünleri
Chemical guys yeni ürünleri

Merhaba değerli takipçilerim geçen hafta( haziran 2022) Chimical Guys Türkiye temsilcisi İzmir merkezli Kardeşler Boya ile görüşmem sonucunda yeni gelicek ürünleri sizlere biraz özetlemek istedim, Kardeşler Boya Chemical Guys konusunda neredeyese çoğu ürünü getirmek için özen gösteriyor, bu ürünler arasında maliyetli olmasına rağmen kimyasal grubu dışında ekipman ürünlerinide getirmek için özen gösterdikleri için onlara teşekkür ederim, 8 adet fırça , 5 adet kimyasal ve 3 adet kova ve yan aksesuarlarını getireceğini kesin bilgisini benimle paylaştılar.

Chemical Guys  Interor Brush Set 3 ‘lü fırça setleri;
cg yeni firçasi

Bana Gönderilen fırçalara arasında iki renkte kıl rengine sahip 3’lü fırça setleri kesin gelicek ürünler arasında yer alıyor bu ürün ile Chemical Guy’s ürünleri veya başka detaylı ürünlerini uygulamanız açısından kolaylık sağlıyacaktır. Aşağıda  koyduğum videoda anlaşıldığı üzere ürün iç detaylandırma için özel bir kıl yapısınada sahip olduğunu acık acık göstermekte. Siyah kıl yapısına sahip ürün hakkında detaylı bilgi bulamadım sanırım sadece renk anlamında bir çeşitlilik oluşturmuşlar.

 

Chemical Guys Nice & Stıff,  Heavy Duty Carpet & interior Brush
Chemical Guys carpet

Amerika, Canada ve Amerika kıtasında geleneksel fırça yapısının üzerine sarı renkli ağır kir çıkarmak için özel kıl yapısına sahip bir kumaş ve iç detaylandırma fırçasıdır. Chemical Guys ürünleri daha fazla detaylandırma grubuna ağırlık vermeye çalıştığını profesyonel müşteri ile Hobby tutulunlarına aynı kaliteyi sunmak için olabildiğince caba gösteren bir marka bu yüzden bu ekipmanların ben hobby grubunada uygun olacağını düşünmekteyim.

 

Chemical guys Blue Stıff, Heavy Duty Tire Brush

Chemical Guys Blue brushİnstagram hesabımda daha öncesi defalarca söylediğim jant ve lastik temizliğinde ayrı ürünlerin kullanılması gerektiğini söylemiştim. Chemical Guys Blue Stıff ise bu iş konusunda özel bir ürün cıkarmış. Bu ürün lastik kenarları için özel üretilmiş SADECE LASTİK temizliği için kullana bileceğiniz bir ürün. Bu ürün lastik üstündeki kirlenmiş lastik parlatıcı ve kimyasal kaplamaları temizlemenizde büyük iş görür.

Chemical Guys Wheelie, All Exterior Surface and Whell Brush.

Görsellerinde  anlaşıldığı üzere yeşil renkte olan plastik kıl yapısını rahatlıkla fark edebilirsiniz bu ürün geleneksel jant temizliği ve davlumbaz temizliği için kullanabileceğiniz bir ürün olmuş.Daha önceden Chimical Guys böyle bir ürünü vardı sanırım tutamaç kısmındaki plastik rengini değiştirip fırça serisine eklemişler.

 

Chemical Guys Whell Works, Medium Duty Whell & Body Brush

Galiba bu fırça serisinde benim en çok ilgimi çeken fırça olduğunu söyleyebilirim, at kılı yapısına sahip olduğunu düşündüğüm(web sitesinde kıl yapısına değinmiyor) eğer kıl yapısı at kılı ise boyalı jantlar, kromajlı jantlar, ve krom jantlar için kesinlikle ideal bir ürün, Ürünün web sitesinde motor, davlumbaz ve jantlar için rahatlıkla kullanılabileceğini dile getirmişler.

 

Chemical Guy Hydro Spin – Jant Seramiği ve koruması
cg jant seramiği

Ürün jant seramiği olarak geçsede aslında bir Quick Detailer olarak da kullanıla biliyor, Boyalı, krom, çelik ve neredeyse tüm jant boyalarına ve kaplamalarına uygulu. Bu ürün jantların kirlenmesi geçiktirdiği gibi zarar görmesinide geçiktirmektedir. Chemical Guy Hydro Spin jantınızda balata tozu yol tozu ve zifte karşı yüksek koruma sağlamaktadır.

Chemical Guy Hydro Spin

 

Chemical guys HYDRO LEATHER CERAMİC LEATHER PROTECTİVE COATİNG AND QUİCK DETAİLER

chemical guys deri seramiği

Chemical Guys markasının deri koruma ürünüdür mat görünüm sağlar ve böylelikle doğal görünümü bozulmaz, Hydro serisine dahil olan Chemical Guys hydro Leather ile yüksek su iticiliği kazanırsınız. Chemical Guys önceliği uv ışınlardan deriyi korumak olsada kirlere karşı direnç gösterir ve böylelikle kir oluşumunu azaltır.

Chemical Guys Hydro Shield
Chemical Guys hydro shield

Chemical Guys bu ürünü plastik aksamları korumak yeni görünüm veya fabrikadan cıkış görünümüne kavuşturmak dışında yüksek uv koruma ve su itişi sağlar kirlenmeyi geçiltirir. Bu ürünler iç detaylı temizlik sonrası kullanılması gereken ürünlerdendir Chemical Guys olmasa bile başka marka ürünler ile plastik aksamları koruma altına alınması gerekmektedir.

Chemical Guys Yıkama kovaları
chemical guys yikama kovasi

Kardeşler boya yani parlatan adamlar yıkama kovaları ile zaten ciddi bir şekilde stok tutuyor, Chemical guys ürünleri bunlar arasında en göze carpan markalardan biri, şefaf kova ve kapağı takrar geleceği kesinleşen ürünlerden biri. Chemical Guy’s renkli kovaları ve su akımını kesen grid leride türkiyeye geleceği kesinleşti, tabiki renkli kovalar sınırlı stoklar olucak . Siyah renk kovada bunlar arasında yer alıcak. Çift kova yıkama yöntemi meraklıları için çok güzel bir haber bu ürünlerin gelmesi.

Chemical Guys Spinner serisi
Brush Chemical guys

Chemical Guys spinner serisi toplamda 3 modelden oluşuyor,  Chemical Guys Spinner  Heavy Duty, Chemical Guys Spinner Medium Duty, Chemical Guys Spinner Light Duty. adlandırmışlar bu ürün matkap ile kullanılmakta aynı zamanda ürün üzerinde araba ve ev kullanımına müsait olduğunu belirtmişler. Heavy Duty modeli sert kıl kapısına sahiptir. Light Duty modeli ise yumuşak kıl yapısına sahiptir. medium duty modeli ise orta sertlik özelliğine sahiptir.

Chemical Guys Butter Wet Wax
Chemical Guys Butter Wet

Yüksek parlaklık veren likit carnabua wax, ıslak ve yüksek parlaklık vermesiyle öne sürülen bu ürün kısa sürede maksiumum etkiyi göstermekte Uv ışınına karşı koruma sağlıyor.

Chemical Guys Nonsense apc
Chemical Guys nonsense

Nonsense, neredeyse tüm yüzeylerden kir ve lekeleri renk, koku veya kimyasal kalıntı bırakmadan temizleyen görünmez, renksiz ve kokusuz çok amaçlı süper temizleyicidir.Lekeler, kir, yağ ve kir, Nonsense’in gücüne karşı hiç şansı yok.  Muhteşem süper temizleyici, kir ve lekeler üzerinde güçlü, hassas halılar ve kumaş yüzeylerde ise naziktir. Yoğun araştırma ve geliştirme kullanan Nonsense, mümkün olan en fazla temizleme gücünü tek bir şişeye sıkıştırmak için süper konsantredir. 1 galon NONSENSE konsantresi 20 galon kullanıma hazır hale getirir. Acıklamasına sahip olan Chemical Guys NONsense APC de ülkemizede yakında bizlerle olucak ürünler arasında.

Chemical Guys Yetkili Temsilcisi Kardeşler Boyadır.
Ürünlerini alabileceğiniz web sitesi
www.parlatanadamlar.com

Bu içerik Sponsorlu içerik değildir! sponsorluk içerikler için lütfen mail üzerinden veya intagram üzerinden benimle iletişime geçebilirisiniz.

İnstagram Adresim:
Realbtest
Mail:
info@realbblog.com

Yorum Yap